Kurumsal

Nissan Gülan Otomotiv

Gülan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 1994 yılından bu yana Nissan bayii olarak faaliyetine devam etmektedir. Firma , müşterilerine , 3.000 m2 kapalı alana sahip plazasında satış, servis, yedek parça, aksesuar, ikinci el araç alım-satım ve sigorta aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Son 10 yılın en fazla satan Nissan bayii olarak gelişen müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmek için , boya ve kaporta işlemlerini 2009 yılı sonunda başlayarak Altunizade bölgesinde 2.500 m2 kapalı alana sahip servis binasında gerçekleştirmektedir.

Gelişmekte olan ikinci el piyasasında müşterilerine, Gülan garantisiyle araç alım/satım, ekspertiz,sigorta; anlaşmalı finansman kuruluşları ile hızlı ve kolay kredi,oto-kuaför hizmetleri sunabilmek üzere Çekmeköy bölgesinde 20 000 m2 açık alan içerisinde 3.000m2 kapalı alana sahip bir tesis 2013 yılı sonuna kadar faaliyete geçirilecektir.

Alp Gülan
Alp Gülan
Yönetim Kurulu Başkanı

Nissan Gülan Otomotiv Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gülan, geniş vizyonuyla şirketimizin hızla büyümesine ve ülkemize değer katan bir marka olmasına öncülük etmiştir.

Mehmet Özdemir
Mehmet Özdemir
Genel Müdür

Otomotiv Sektörüne yıllardır değerli hizmetleriyle katkıda bulunmuş Mehmet Özdemir, gerek disiplini gerekse bilgi birikimiyle Gülan Otomotiv çalışanlarına örnek teşkil etmiştir.

Osman Çakar
Osman Çakar
Satış Müdürü

Deneyimleriyle satış grafiğimizi her geçen gün yükselten Satış Müdürümüz Osman Bey, Gülan Otomotiv’e defalarca ‘’EN ÇOK SATAN BAYİ’’ ödülünü birlikte kaldırma mutluluğunu yaşatanlardandır.

Burak Nomer
Burak Nomer
Filo Satış Müdürü
burak.nomer@nissan-bayi.com
Dahili : 131

Filo Satış ve Kiralamadan Sorumlu Müdürümüz Burak Nomer, başarılı kariyeriyle şirketimizin yapı taşlarından biridir.